Wernisaż w Galerii ExLibris w Czechowicach-Dziedzicach

W Maju 2012 roku rozpoczęła się V edycja wystawy „Nasze pasje” POPP „Art”. w Czechowicach-Dziedzicach w Galerii ExLibris MBP w Czechowicach- Dziedzicach.

Wystawa prezentuje roczne osiągnięcia moich wychowanków biorących udział w zajęciach prowadzonych przeze mnie w ramach POPP „Art.” w Domu Kultury w Ligocie oraz w siedzibie POPP „Art.” w Czechowicach-Dziedzicach. Zapraszam do obejrzenia prac!

Wystawa obrazów w Miejskim Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach

1 kwietnia w galerii Miejskiego Domu Kultury w Czechowicach-Dziedzicach odbył się wernisaż wystawy prac malarki Dominiki Paszek. Spotkanie, które zaplanowano na godzinę 17.30, zapoczątkowało wystawę, którą mogliśmy oglądać w MDK do 28 kwietnia https://fkbuducnost.me/.

Wernisaż w Galerii ExLibris w Czechowicach-Dziedzicach

W kwietniu 2011 r. w Galerii ExLibris Miejskiej Biblioteki Publicznej w Czechowicach-Dziedzicach, odbyła się wystawa pt.”Nasze Pasje”.

Na wystawie prezentowano m.in. prace plastyczne dzieci i młodzieży, uczęszczających na zajęcia prowadzone przez nauczyciela Dominikę Paszek -w pracowniach w Ligocie-Miliardowicach oraz Międzyrzeczu, w ramach Powiatowego Ogniska Pracy Pozaszkolnej „Art.” W Czechowicach-Dziedzicach.

Poniżej zdjęcia z wernisażu oraz zdjęcia prac pochodzących z pracowni w Ligocie-Miliardowicach i Międzyrzeczu. Prezentacja obejmuje: malarstwo, rysunek, ceramikę, papieroplastykę…

GALERIA AUTORSKA

Galeria autorska ul. Zdrowa 7
43-518, Ligota
Telefon +48 608-037-202
E-mail formaty@op.pl

ZAPRZYJAŹNIENI

WYŚLIJ WIADOMOŚĆ

Imię: *
E-mail: *
Wiadomość: *